Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń

Data publikacji: 2018-07-09, Data modyfikacji: 2018-07-20
A A AWydrukDrukuj  
 

Chcesz zarejestrować konto na PUE, ale nie wiesz jak? Możesz skorzystać z naszej pomocy. Już dzisiaj zapisz się na bezpłatne szkolenie Platforma Usług Elektronicznych, jako wygodne i bezpłatne narzędzie kontaktu z ZUS.

Dzięki PUE ZUS możesz zrealizować większość spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi bez wychodzenia z domu – przez internet. W ten sposób sprawdzisz swoje dane zapisane na Twoim koncie w ZUS, prześlesz dokumenty, a także rezerwujesz wizytę w placówce ZUS. Masz również dostęp do informacji o wystawionych zwolnieniach lekarskich. Szkolenie odbędzie się:

• 23 lipca o godz. 9.00 w siedzibie Inspektoratu ZUS w Inowrocławiu, ul. Solankowa 15. (zapisy na szkolenie pod nr. tel. tel. 52 356 10 22; e-mail: danuta.grzeskowiak@zus.pl)
• 26 lipca o godz. 9.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Bydgoszczy ul. Św. Trójcy 33 sala 027 (zapisy pod nr. tel. 52 34-18-157, e-mail katarzyna.robakowska@zus.pl)

Po szkoleniu będziesz mógł założyć profil na PUE. W tym celu potrzebny Ci będzie dowód osobisty lub paszport.

Natomiast na bezpłatne szkolenie z obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich zapraszamy 30 lipca do siedziby Inspektoratu ZUS w Inowrocławiu, ul. Solankowa 15. Rozpoczęcie szkolenia o godz. 9.00. Zapisy na szkolenie pod nr. tel. 52 356 10 22; e-mail: danuta.grzeskowiak@zus.pl.

Krystyna Michałek Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bydgoski – powiat środkowo - zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w mieście Bydgoszcz, w skład którego wchodzą gminy: Koronowo, Solec Kujawski, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Nowa Wieś Wielka, Osielsko oraz Sicienko. Powiat zajmuje powierzchnię 1395 km² i położony jest na terenie Pojezierza Krajeńskiego, Chełmińskiego, Wysoczyzny Świeckiej i Kotliny Toruńskiej.

Atrakcję przyrodniczą powiatu stanowią: Puszcza Bydgoska i Park krajobrazowy dolnej Wisły.
Regian bogato rozwinięty gospodarczo - najbardziej znanym przedsiębiorstwem działającym na terenie powiatu bydgoskiego jest producent taboru kolejowego i tramwajowego - Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A.,

Powiat leży na trasie międzynarodowej E261; przebiegają przez niego drogi krajowe: 5, 10, 80,25; węzeł kolejowy tworzą: międzynarodowa linia tranzytu nr 131, linia magistralna nr 18 oraz obwodnica towarowa nr 201, ponadto na terenie powiatu funkcjonuje Międzynarodowy Port Lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola