Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Skorzystaj z darmowego szkolenia

Data publikacji: 2018-09-13, Data modyfikacji: 2018-09-17
A A AWydrukDrukuj  
 

Dla pracodawców jak i również pracowników kadr i płac ZUS organizuje szkolenia z obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich. Od 1 grudnia 2018 r. lekarze będą mogli wystawiać tylko zwolnienia elektronicznie. Już teraz na terenie województwa kujawsko-pomorskiego 52% wszystkich zaświadczeń o czasowej niezdolności to e-ZLA.

Aby upowszechnić e-ZLA prowadzimy bezpłatne szkolenia i indywidualne konsultacje. Szkolenie dla pracodawców, pracowników kadr i płac zaplanowano na 19 września w Oddziale ZUS Bydgoszczy oraz Inspektoracie ZUS w Inowrocławiu. Szkolenia rozpoczną się o godz. 9:00. Zapisy na szkolenie w Bydgoszczy pod nr. tel. 52 34 18 157, a na szkolenie w Inowrocławiu pod nr. tel. 52 356 10 22

Z kolei konsultacje dla lekarzy zaplanowano w każdy poniedziałek w godz. 15.00-18.00. W trakcie konsultacji lekarz dowie się jak krok po kroku wystawić zwolnienie oraz jakie są formy jego podpisania.

Krystyna Michałek Rzecznik Regionalny ZUS Województwa Kujawsko-Pomorskiego
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bydgoski – powiat środkowo - zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w mieście Bydgoszcz, w skład którego wchodzą gminy: Koronowo, Solec Kujawski, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Nowa Wieś Wielka, Osielsko oraz Sicienko. Powiat zajmuje powierzchnię 1395 km² i położony jest na terenie Pojezierza Krajeńskiego, Chełmińskiego, Wysoczyzny Świeckiej i Kotliny Toruńskiej.

Atrakcję przyrodniczą powiatu stanowią: Puszcza Bydgoska i Park krajobrazowy dolnej Wisły.
Regian bogato rozwinięty gospodarczo - najbardziej znanym przedsiębiorstwem działającym na terenie powiatu bydgoskiego jest producent taboru kolejowego i tramwajowego - Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A.,

Powiat leży na trasie międzynarodowej E261; przebiegają przez niego drogi krajowe: 5, 10, 80,25; węzeł kolejowy tworzą: międzynarodowa linia tranzytu nr 131, linia magistralna nr 18 oraz obwodnica towarowa nr 201, ponadto na terenie powiatu funkcjonuje Międzynarodowy Port Lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola