Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zbliżenia TVP3 Bydgoszcz 11.05.2018

 
TEMATY DNIA: Policjant raniony nożem w trakcie interwencji w Biskupinie - podejrzany może usłyszeć zarzut usiłowania zabójstwa funkcjonariusza. Więcej pieniędzy dla służb - odprawa w Bydgoszczy i „Dzień strażaka” w Rypinie z udziałem ministra spraw wewnętrznych i administracji, Joachima Brudzińskiego. Urzędnicy ZUS i PFRON podczas specjalnej akcji wyjaśniali niepełnosprawnym m.in. jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Wojsko bez tajemnic, podczas „Dnia otwartych koszar” w Centrum Artylerii i Uzbrojenia w Toruniu. Uroczystości w Toruniu w rocznicę śmierci marszałka Józefa Piłsudskiego. Terapeutyczna moc muzyki podczas zajęć w Bydgoszczy.

 


TVP3 Bydgoszcz
 
Data pliku video: 2018-05-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bydgoski – powiat środkowo - zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w mieście Bydgoszcz, w skład którego wchodzą gminy: Koronowo, Solec Kujawski, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Nowa Wieś Wielka, Osielsko oraz Sicienko. Powiat zajmuje powierzchnię 1395 km² i położony jest na terenie Pojezierza Krajeńskiego, Chełmińskiego, Wysoczyzny Świeckiej i Kotliny Toruńskiej.

Atrakcję przyrodniczą powiatu stanowią: Puszcza Bydgoska i Park krajobrazowy dolnej Wisły.
Regian bogato rozwinięty gospodarczo - najbardziej znanym przedsiębiorstwem działającym na terenie powiatu bydgoskiego jest producent taboru kolejowego i tramwajowego - Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A.,

Powiat leży na trasie międzynarodowej E261; przebiegają przez niego drogi krajowe: 5, 10, 80,25; węzeł kolejowy tworzą: międzynarodowa linia tranzytu nr 131, linia magistralna nr 18 oraz obwodnica towarowa nr 201, ponadto na terenie powiatu funkcjonuje Międzynarodowy Port Lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola