Belka
Poniedziałek, 22 Października 2018   imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Fasada Roku 2018: Głosowanie na finiszu!

Fasada Roku 2018: Głosowanie na finiszu!

Data dodania: 2018-10-19
Blisko 150 elewacji z całej Polski zameldowało się na starcie konkursu Fasada Roku 2018. Wśród nich reprezentanci nie tylko dużych miast jak Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Wrocław czy Warszawa, lecz także mniejszych miejscowości jak Białobrzegi, Mielno czy Zalasewo. Teraz czas na pierwsze rozstrzygnięcie, którego reżyserami będą internauci. Przed nami ostatnie dni głosowania! więcej »
 
 

ZUS ostrzega – uważaj na maile od oszustów

Data dodania: 2018-10-17
Oszuści, podszywający się pod Zakład Ubezpieczeń Społecznych chcąc uzyskać dostęp do danych zgromadzonych na komputerach klientów ZUS tym razem wysyłają maile z informacją o zaległych składkach. ZUS przypomina, że nie wysyła maili do swoich klientów. więcej »
 
ZUS dla ubezpieczonych

ZUS dla ubezpieczonych

Data dodania: 2018-10-04
Co roku ZUS wysyła do ubezpieczonych Informację o stanie konta (IOSKU). Dla wielu osób informacja mogła być zbyt skomplikowana. Dlatego w tym roku w październiku organizujemy „Dni Ubezpieczonego” pod hasłem: Informacja o stanie konta ubezpieczonego – ważna informacja o Twojej przyszłości. Chcemy, aby Ubezpieczeni czytali tę informację z łatwością, a swoje konto w ZUS znali tak dobrze jak konto bankowe. W tym celu zorganizujemy spotkania z naszymi ekspertami w miejscu ich pracy – informuje Krystyna Michałek Regionalny Rzecznik prasowy ZUS w kujawsko-pomorskim.  więcej »
 
 

„Lekcje z ZUS” czas zacząć

Data dodania: 2018-10-04
Ponad 3700 uczniów ze szkół ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego weźmie udział w piątej edycji projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”.  więcej »
 
 

Skorzystaj z darmowego szkolenia

Data dodania: 2018-09-13
Dla pracodawców jak i również pracowników kadr i płac ZUS organizuje szkolenia z obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich. więcej »
 
 

Zadzwoń do ZUS-u we wtorek

Data dodania: 2018-09-13
Oddział ZUS w Bydgoszczy zaprasza na kolejny dyżur telefoniczny eksperta w ramach cyklu „Edukacyjne wtorki z ZUS”. Tematem dyżuru będzie: Wypełnianie wniosków o zaświadczenie A1. Dyur odbędzie się 18 września w godzinach od 9.00 do 12.00 pod nr. tel. 52 34 18 124. więcej »
 
 

ZUS zaprasza do projektu „Lekcje z ZUS” –...

Data dodania: 2018-09-13
To już piąta edycja programu edukacyjnego „Lekcje z ZUS” skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Dotychczas dzięki projektowi „Lekcje z ZUS” swoją wiedzę poszerzyło blisko 160 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. W ubiegłym roku w województwie kujawsko-pomorskim  w lekcjach udział wzięło 4500 uczniów z 88 szkół.  więcej »
 
Zgłoś obiekt z Bydgoszczy do konkursu

Zgłoś obiekt z Bydgoszczy do konkursu

Data dodania: 2018-09-13
50 000 zł, pięć prestiżowych tytułów oraz pięć gwarantowanych przepustek do międzynarodowej fazy rozgrywek czeka w puli na zwycięzców poszczególnych kategorii w konkursie Fasada Roku 2018, nad którym Patronat Honorowy objęły Stowarzyszenie Architektów Polskich (SARP) oraz Fundacja Twórców Architektury (FTA). Czasu na zgłoszenia pozostało już jednak niewiele, warto się pospieszyć. Kandydatury zbierane są już tylko do końca września br.  więcej »
 
 

Wyższa renta socjalna

Data dodania: 2018-09-05
Od 1 września wzrosła wysokość renty socjalnej do kwoty 1029,80zł brutto. ZUS podwyższy wypłacane świadczenie z urzędu, co oznacza, że nie trzeba w tej sprawie składać wniosków. Tylko w lipcu w województwie kujawsko-pomorskim ZUS wypłacił ponad 17,1 tys. rent socjalnych (Oddział ZUS w Bydgoszczy - 8 tys., Oddział ZUS w Toruniu ponad 9,1 tys.). więcej »
 
 

Wrześniowe szkolenia

Data dodania: 2018-08-31
Oddział ZUS w Bydgoszczy organizuje we wrześniu szkolenia dla ubezpieczonych, osób niepełnosprawnych, pracodawców jak i również pracowników kadr i płac.  więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 445
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat bydgoski – powiat środkowo - zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w mieście Bydgoszcz, w skład którego wchodzą gminy: Koronowo, Solec Kujawski, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Nowa Wieś Wielka, Osielsko oraz Sicienko. Powiat zajmuje powierzchnię 1395 km² i położony jest na terenie Pojezierza Krajeńskiego, Chełmińskiego, Wysoczyzny Świeckiej i Kotliny Toruńskiej.

Atrakcję przyrodniczą powiatu stanowią: Puszcza Bydgoska i Park krajobrazowy dolnej Wisły.
Regian bogato rozwinięty gospodarczo - najbardziej znanym przedsiębiorstwem działającym na terenie powiatu bydgoskiego jest producent taboru kolejowego i tramwajowego - Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A.,

Powiat leży na trasie międzynarodowej E261; przebiegają przez niego drogi krajowe: 5, 10, 80,25; węzeł kolejowy tworzą: międzynarodowa linia tranzytu nr 131, linia magistralna nr 18 oraz obwodnica towarowa nr 201, ponadto na terenie powiatu funkcjonuje Międzynarodowy Port Lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola